Chrzciny

Chrzciny to bardzo ważny dzień w życiu dziecka. Jest to również wspaniała okazja do spotkania w gronie bliskich. Organizując przyjęcie z okazji Chrzcin w naszej restauracji, mogą być Państwo pewni, że zarówno rodzice jak i goście będą zadowoleni.

Więcej

Komunia

Komunia Święta dziecka to wyjątkowe, rodzinne wydarzenie. Chcielibyśmy sprawić, aby świętowanie w gronie rodzinnym odbyło się w niezwykłej atmosferze, komfortowych warunkach i z menu specjalnie przygotowanym na tę uroczystość.

Więcej

Studniówka

Proponujemy Państwu miejsce, które swoim klimatem i charakterem tworzy najlepszą przestrzeń dla prawdziwego balu i dlatego oddajemy do dyspozycji 400 osobową salę balowo – restauracyjną o powierzchni 650 mkw. Gwarantujemy najwyższą jakość.

Więcej

18 nastka

Jeżeli chcesz aby Twoje Osiemnaste Urodziny były wyjątkowe i niezapomniane to dobrze trafiłeś! Wiemy jak ważnym świętem jest wkroczenie w dorosłość,
dlatego zadbamy, by ten wieczór był wyjątkowy i niezapomniany do końca życia.

Więcej

Spotkania Rodzinne

Nasza Restauracja to wspaniałe miejsce na wszelkie jubileusze, rodzinne obiady, urodziny czy też rocznice. Hotel Koronny jest doskonałym miejscem, by razem zasiąść przy stole, porozmawiać i cieszyć się rodzinną, sielankową atmosferą.

Więcej

Event Firmowy

Jeśli potrzebujesz pomocy przy organizacji firmowej imprezy integracyjnej, szkolenia bądź innego eventu…nie mogłeś lepiej trafić! Zorganizuj konferencję, a później uroczystą kolację. Z nami każda impreza integracyjna jest udana. Serdecznie zapraszamy

Więcej