Tygodniowy pobyt w Zamościu

Zabierz swoją rodzinę w malownicze zakamarki Roztocza. Zamość przywita Was swoim renesansowym duchem, pięknymi zabytkami i cudowną okolicą, a Hotel****Koronny dopieści luksusem oraz profesjonalną obsługą. To będzie na pewno niezapomniany czas relaksu

Więcej

BOŻE CIAŁO

Zwiedzaj Zamość, relaksuj się i ciesz swoim wolnym czasem podczas długiego weekendu razem z nami. Oferujemy moc atrakcji, miłe towarzystwo oraz komfortowe warunki podczas pobytu w naszym hotelu.

Więcej

We Dwoje

Dwudniowy pakiet pobytowy dla dwojga to wspaniała okazja, by spędzić czas razem z ukochaną osobą. W naszym hotelu czeka na Państwa wspólny relaks przy romantycznej kolacji, a urokliwy Zamość i jego okolica zachęci do wspólnych spacerów.

Więcej

Sesja fotograficzna

Wyjątkowy prezent dla kogoś Bliskiego… Zakup voucher na sesję ślubną lub inną wyjątkową okazję w Hotelu Koronny. Będzie to absolutnie niezapomniana pamiątka dla Młodej Pary.

Więcej

Romantyczne Zaręczyny

Jak zaręczyny to tylko w Hotelu****Koronny. Poszukujesz wyjątkowego miejsca, które swym urokiem sprawi, że Twoje oświadczyny będą niepowtarzalne i na długo zapadną w Waszej pamięci? Zapraszamy do Zamościa miasta, które kradnie serca i porusza duszę.

Więcej

Wellness dla Przyjaciółek

Zrób niespodziankę przyjaciółce i wybierz wyjątkowy pobyt w Hotelu Koronny podczas którego nadrobicie babskie zaległości,zapominając o troskach i zmartwieniach.Oddajcie się chwilą błogiego relaksu w najlepszym towarzystwie,robiąc coś tylko dla siebie

Więcej

Pakiet Biznes

Specjalnie dla Gości w podróży służbowej, szukających komfortowego noclegu oraz gastronomii przygotowaliśmy Pakiet Biznes. Rezerwując nocleg w Hotelu Koronnym**** otrzymują Państwo voucher na gastronomię do wykorzystania w hotelowej restauracji.

Więcej

Wieczór Kawalerski

Zastanawiasz się, jak zaaranżować wieczór stanowiący ostatnie "chwile wolności" przyszłego Pana Młodego? Pragniesz, aby to wydarzenie było niezwykłe i na zawsze zapisało się w Jego pamięci? Obowiązkowo musicie spędzić swój wieczór kawalerski u Nas!

Więcej

Wieczór Panieński

Takie imprezy kojarzą się głównie z dobrą imprezą w klubie w gronie przyjaciółek. Obsługa Hotelu Koronny. Zaoferuje Paniom scenariusze na wieczór i pokaże jak skutecznie wyszaleć się w "ostatnich dniach wolności".

Więcej

** KARTA LOJALNOŚCIOWA **

Dla naszych stałych gości przygotowaliśmy specjalny program lojalnościowy w postaci karty pobytowej obowiązującej w dwóch obiektach. Zapraszamy.

Więcej