DZIEŃ KOBIET

Ta oferta to doskonała okazja dla Pań, aby w ten dzień poczuć się w pełni zrelaksowaną , jak również idealna propozycja dla Panów, by w ten wyjątkowy dzień podarować swojej wybrance niecodzienny prezent.

Więcej

FERIE W ZAMOŚCIU

W Hotelu**** Koronny wiemy jak wywołać uśmiech na twarzach naszych Gości, dlatego przygotowaliśmy ofertę na ferie zimowe dla „małych” i „dużych”.

Więcej

RODZINNA WIELKANOC

W szczególnym czasie Wielkanocy, połącz relaks i tradycję spędzając swoje Święta w Hotelu****Koronny.

Więcej

We Dwoje

Dwudniowy pakiet pobytowy dla dwojga to wspaniała okazja, by spędzić czas razem z ukochaną osobą. W naszym hotelu czeka na Państwa wspólny relaks przy romantycznej kolacji, a urokliwy Zamość i jego okolica zachęci do wspólnych spacerów.

Więcej

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ- WEEKEND ZA PÓŁ CENY

"Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny” ma zachęcić Polaków do aktywnego spędzania wolnego czasu i zwiedzania Polski, odkrywania jej turystycznego potencjału.

Więcej

Sesja fotograficzna

Wyjątkowy prezent dla kogoś Bliskiego… Zakup voucher na sesję ślubną lub inną wyjątkową okazję w Hotelu Koronny. Będzie to absolutnie niezapomniana pamiątka dla Młodej Pary.

Więcej

Romantyczne Zaręczyny

Jak zaręczyny to tylko w Hotelu****Koronny. Poszukujesz wyjątkowego miejsca, które swym urokiem sprawi, że Twoje oświadczyny będą niepowtarzalne i na długo zapadną w Waszej pamięci? Zapraszamy do Zamościa miasta, które kradnie serca i porusza duszę.

Więcej

Tygodniowy pobyt w Zamościu

Zabierz swoją rodzinę w malownicze zakamarki Roztocza. Zamość przywita Was swoim renesansowym duchem, pięknymi zabytkami i cudowną okolicą, a Hotel****Koronny dopieści luksusem oraz profesjonalną obsługą. To będzie na pewno niezapomniany czas relaksu

Więcej

Wellness dla Przyjaciółek

Zrób niespodziankę przyjaciółce i wybierz wyjątkowy pobyt w Hotelu Koronny podczas którego nadrobicie babskie zaległości,zapominając o troskach i zmartwieniach.Oddajcie się chwilą błogiego relaksu w najlepszym towarzystwie,robiąc coś tylko dla siebie

Więcej

Pakiet Biznes

Specjalnie dla Gości w podróży służbowej, szukających komfortowego noclegu oraz gastronomii przygotowaliśmy Pakiet Biznes. Rezerwując nocleg w Hotelu Koronnym**** otrzymują Państwo voucher na gastronomię do wykorzystania w hotelowej restauracji.

Więcej