WALENTYNKI 2021

Walentynki to czas miłości. Zapraszamy do spędzenia tego wyjątkowego dnia z daleka od zgiełku miasta, w ciszy i spokoju.

Więcej

Boże Ciało 2021

Zapraszamy do rezerwacji miejsc w Hotelu**** Koronny na święta Bożego Ciała. Oferujemy moc atrakcji, autorskie menu Szefa Kuchni, przygotowane specjalnie dla Państwa, oraz spokojny wypoczynek w rodzinnej atmosferze. Nie może Was zabraknąć!

Więcej

Majówka 2021

Hotel**** Koronny zaprasza do spędzenia weekendu majowego w malowniczym Zamościu. Oferujemy pobyt pełen relaksu, pysznego jedzenia i spokojnej atmosfery.

Więcej

Wielkanoc 2021

Święta Wielkanocne to czas odpoczynku i radości. Zapraszamy Państwa do spędzenia tych świąt w Hotelu**** Koronny. Zapewniamy spokojne świętowanie, pyszne jedzenie i rodzinną atmosferę.

Więcej

Tygodniowy pobyt w Zamościu

Zabierz swoją rodzinę w malownicze zakamarki Roztocza. Zamość przywita Was swoim renesansowym duchem, pięknymi zabytkami i cudowną okolicą, a Hotel****Koronny dopieści luksusem oraz profesjonalną obsługą. To będzie na pewno niezapomniany czas relaksu

Więcej

We Dwoje

Dwudniowy pakiet pobytowy dla dwojga to wspaniała okazja, by spędzić czas razem z ukochaną osobą. W naszym hotelu czeka na Państwa wspólny relaks przy romantycznej kolacji, a urokliwy Zamość i jego okolica zachęci do wspólnych spacerów.

Więcej

Romantyczne Zaręczyny

Jak zaręczyny to tylko w Hotelu****Koronny. Poszukujesz wyjątkowego miejsca, które swym urokiem sprawi, że Twoje oświadczyny będą niepowtarzalne i na długo zapadną w Waszej pamięci? Zapraszamy do Zamościa miasta, które kradnie serca i porusza duszę.

Więcej

Pakiet Biznes

Specjalnie dla Gości w podróży służbowej, szukających komfortowego noclegu oraz gastronomii przygotowaliśmy Pakiet Biznes. Rezerwując nocleg w Hotelu Koronnym**** otrzymują Państwo voucher na gastronomię do wykorzystania w hotelowej restauracji.

Więcej

** KARTA LOJALNOŚCIOWA **

Dla naszych stałych gości przygotowaliśmy specjalny program lojalnościowy w postaci karty pobytowej obowiązującej w dwóch obiektach. Zapraszamy.

Więcej