BOŻE NARODZENIE

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen radości, wspomnień oraz spotkań w rodzinnym gronie. Zapraszamy do przeżycia tego magicznego czasu w Hotelu**** Koronny!

Więcej

POBYT SYLWESTROWY W HOTELU**** KORONNY

Hotel****Koronny przygotował pakiet pobytowy z mnóstwem ciekawych propozycji. Spędź tą wyjątkową noc w wyjątkowym miejscu i z wyjątkowymi ludźmi.

Więcej

Tygodniowy pobyt w Zamościu

Zabierz swoją rodzinę w malownicze zakamarki Roztocza. Zamość przywita Was swoim renesansowym duchem, pięknymi zabytkami i cudowną okolicą, a Hotel****Koronny dopieści luksusem oraz profesjonalną obsługą. To będzie na pewno niezapomniany czas relaksu

Więcej

BOŻE CIAŁO

Zwiedzaj Zamość, relaksuj się i ciesz swoim wolnym czasem podczas długiego weekendu razem z nami. Oferujemy moc atrakcji, miłe towarzystwo oraz komfortowe warunki podczas pobytu w naszym hotelu.

Więcej

We Dwoje

Dwudniowy pakiet pobytowy dla dwojga to wspaniała okazja, by spędzić czas razem z ukochaną osobą. W naszym hotelu czeka na Państwa wspólny relaks przy romantycznej kolacji, a urokliwy Zamość i jego okolica zachęci do wspólnych spacerów.

Więcej

Sesja fotograficzna

Wyjątkowy prezent dla kogoś Bliskiego… Zakup voucher na sesję ślubną lub inną wyjątkową okazję w Hotelu Koronny. Będzie to absolutnie niezapomniana pamiątka dla Młodej Pary.

Więcej

Romantyczne Zaręczyny

Jak zaręczyny to tylko w Hotelu****Koronny. Poszukujesz wyjątkowego miejsca, które swym urokiem sprawi, że Twoje oświadczyny będą niepowtarzalne i na długo zapadną w Waszej pamięci? Zapraszamy do Zamościa miasta, które kradnie serca i porusza duszę.

Więcej

Pakiet Biznes

Specjalnie dla Gości w podróży służbowej, szukających komfortowego noclegu oraz gastronomii przygotowaliśmy Pakiet Biznes. Rezerwując nocleg w Hotelu Koronnym**** otrzymują Państwo voucher na gastronomię do wykorzystania w hotelowej restauracji.

Więcej

** KARTA LOJALNOŚCIOWA **

Dla naszych stałych gości przygotowaliśmy specjalny program lojalnościowy w postaci karty pobytowej obowiązującej w dwóch obiektach. Zapraszamy.

Więcej

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ- WEEKEND ZA PÓŁ CENY

"Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny” ma zachęcić Polaków do aktywnego spędzania wolnego czasu i zwiedzania Polski, odkrywania jej turystycznego potencjału.

Więcej